
Радіатор кондиціонера BMW 3 (E46)/X3 (E83) 2.0D/3.0D 98-11 M57/M47, NRF 35748
3 233,26 ₴
- В наявності
- Код: 35748
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера BMW 3 (E46)/X3 (E83) 2.0D/3.0D 98-11 M57/M47, NRF 35748. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35748
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35748 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E46) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| BMW — 3 Compact (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 td 115 л.с. | 2003–2005 |
| 320 td 150 л.с. | 2001–2005 |
| BMW — 3 Touring (E46) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 d 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 2000–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| BMW — 3 кабрио (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 330 Cd 204 л.с. | 2005–н.в. |
| BMW — 3 купе (E46) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 Cd 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 330 Cd 204 л.с. | 2003–н.в. |
| BMW — X3 (E83) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 d 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 204 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2004–н.в. |
| 3.0 sd 286 л.с. | 2006–н.в. |
| xDrive 30 d 211 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 30 d 218 л.с. | 2008–н.в. |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35748 |
| Кросс-номери | 003-60-00559, 004-016-0009, 0222500, 053330N, 06005215, 0802.2020, 102605, 1637843780, 260020, 345615, 350203280000, 350203867000, 448C0252, 53629, 64538377648, 667134, 7800007, 817405, 8377648, 8880400182, 94527, AC 235 000P, AC 235 001S, AC830031 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 520 мм |
| Ширина ядра радіатора | 310 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 520 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 233,26 ₴








