Радіатор охолодження Renault Kangoo 01-, NRF 58316A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58316A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58316A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (KC08, KC09) 82 л.с. | 2002–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (FC07, FC1R) 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.5 dCi (FC08, FC09) 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1E) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.5 dCi (FC1R) 57 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58316A |
| Кросс-номери | 0109.3102, 042-017-0028, 123.145, 123.165/A, 1740-0174, 180009N, 43002325, 63763, 732687, 79829, 8200072712, 8200072712, 8200240818, 8200240818, CR 1505 000S, D71035TT, DRM23018, DS917R011, FT55560, M-0230860, R20008-1, RTA2325, WG1725595, WG2182692 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 470 мм |
| Ширина ядра радіатора | 462 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 470 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 462 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 661,04 ₴






