
Радіатор охолодження BMW 3 (E30/E36)/5 (E34) 88-99, NRF 53426A
3 278,69 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53426A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження BMW 3 (E30/E36)/5 (E34) 88-99, NRF 53426A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53426A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53426A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E30) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1987–1988 |
| 316 i 100 л.с. | 1987–1991 |
| 316 i 102 л.с. | 1988–1991 |
| 318 i 113 л.с. | 1987–1991 |
| 318 i 115 л.с. | 1987–1991 |
| 318 is 136 л.с. | 1989–1991 |
| BMW — 3 (E36) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 100 л.с. | 1990–1993 |
| 316 i 102 л.с. | 1993–1998 |
| 318 i 113 л.с. | 1990–1993 |
| 318 i 115 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1998 |
| 320 i 150 л.с. | 1990–1998 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1998 |
| 325 i 192 л.с. | 1990–1995 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1998 |
| BMW — 3 Compact (E36) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 g 102 л.с. | 1994–2000 |
| 316 i 102 л.с. | 1994–2000 |
| 318 ti 140 л.с. | 1994–1995 |
| 318 ti 140 л.с. | 1995–2000 |
| BMW — 3 Touring (E30) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 100 л.с. | 1991–1994 |
| 316 i 102 л.с. | 1991–1994 |
| 318 i 115 л.с. | 1987–1991 |
| 318 i 113 л.с. | 1989–1994 |
| BMW — 3 Touring (E36) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1996–1999 |
| 318 i 116 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 кабрио (E30) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 113 л.с. | 1990–1993 |
| BMW — 3 кабрио (E36) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 115 л.с. | 1994–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1993–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 купе (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1993–1999 |
| 318 is 140 л.с. | 1992–1995 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| 318is 193 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1992–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1992–1999 |
| BMW — 5 (E34) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 i 113 л.с. | 1989–1995 |
| 518 i 115 л.с. | 1989–1995 |
| 520 i 129 л.с. | 1988–1991 |
| 520 i 24V 150 л.с. | 1989–1995 |
| 525 i 170 л.с. | 1988–1991 |
| 525 i 24V 192 л.с. | 1989–1995 |
| 525 iX 24V 192 л.с. | 1991–1995 |
| BMW — 5 Touring (E34) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 518 i 113 л.с. | 1993–1994 |
| 520 i 150 л.с. | 1991–1997 |
| 525 i 192 л.с. | 1991–1997 |
| 525 ix 192 л.с. | 1992–1997 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53426A |
| Кросс-номери | 004-017-0004, 0102.3001, 0102.3003, 051140N, 06002135, 104.033, 104.033/A, 17111247436, 17111712971, 17111712978, 17111712982, 17111712996, 17111719302, 17111719304, 17111723537, 1712971, 1712978, 1712982, 1712996, 1719024, 1719302, 1719304, 1723537 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 440 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 440 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 278,69 ₴



