
Радіатор охолодження Mitsubishi L200 2.5D 05-, NRF 53910
8 040,19 ₴
- В наявності
- Код: 53910
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mitsubishi L200 2.5D 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53910 |
| Кросс-номери | 0116.3032, 018M48, 105662, 119.094, 140102N, 32002205, 3321-1077, 347965, 628966, 733146, DCM2531, DRM45035, MK-1267, MN135033, MT2205, R12268, WG1722710, WG1919714, WG2207457 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 27 |
| Довжина мережі [мм] | 632 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 525 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 040,19 ₴










