
Радіатор охолодження Opel Insignia A 1.6-1.8 08-, NRF 53773
4 880,66 ₴
- В наявності
- Код: 53773
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Insignia A 1.6-1.8 08-, NRF 53773. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53773
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53773 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA седан (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 116 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53773 |
| Кросс-номери | 1300292, 13241726, 37 00 2468, 630718, CR1099000P, D7X070TT |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 880,66 ₴







