
Радіатор охолодження Nissan NP300 Pickup/Navara/Pathfinder 2.5dCi 05-, NRF 53179
7 239,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53179
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Nissan NP300 Pickup/Navara/Pathfinder 2.5dCi 05-, NRF 53179. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53179
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53179 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — ARMADA (R51) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53179 |
| Кросс-номери | 0121.3067, 070139N, 10-25420-SX, 105053, 120.141, 120.141/A, 13002297, 21410EB00B, 21410EB30A, 21410EB31A, 21410EB31B, 21460EB30A, 21460EB31A, 21460EB31B, 350213212800, 370600, 68717, 701610, CR 1878 000S, DCM1867, DN2297, DNA2296, DNA2297, DRM46041 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 600 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 36 |
| Довжина мережі [мм] | 688 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 239,82 ₴








