
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5/1.7 05-11 (M266), NRF 35759
4 895,67 ₴
- В наявності
- Код: 35759
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5/1.7 05-11 (M266), NRF 35759. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35759
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35759 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — A-CLASS (W169) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| A 150 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2004–2012 |
| A 160 (169.031, 169.331) 95 л.с. | 2009–2012 |
| A 170 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2004–2012 |
| A 180 (169.032, 169.332) 116 л.с. | 2009–2012 |
| MERCEDES-BENZ — B-CLASS (W245) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| B 150 (245.231) 95 л.с. | 2005–2011 |
| B 160 (245.231) 95 л.с. | 2009–2011 |
| B 170 (245.232) 116 л.с. | 2005–2011 |
| B 180 (245.232) 116 л.с. | 2009–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35759 |
| Кросс-номери | 0221026, 054-016-0028, 0806.2091, 104110, 122021N, 1695000054, 1695000654, 1695000687, 1695001154, 260952, 30015386, 350203624000, 388000, 43390, 448C0072, 667006, 7800228, 814376, 8880400416, 94911, A1695000054, A1695000654, A1695000687, A1695001154 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 895,67 ₴








