
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mitsubishi Outlander 2.0/2.4 02-06, NRF 35755
5 214,17 ₴
- В наявності
- Код: 35755
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mitsubishi Outlander 2.0/2.4 02-06, NRF 35755. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35755
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35755 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — AIRTREK I (CU_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. | 2003–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35755 |
| Кросс-номери | 0224214, 033-016-0005, 0816.3021, 10-45467-SX, 105151, 142028N, 261136, 32005213, 345255, 43434, 7800368, 8584600, 940165, AC830122, C12638, CCS-MS-004, CND163021, CND163021, CND163021, DCC1710, LRAC 11135, MN124248, MR958462, MT5213D, PR 1602C1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 685 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 14,2 |
| Випускн.-Ø [мм] | 9 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 685 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 382 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 214,17 ₴






