
Радіатор кондиціонера Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 03-, NRF 35573
4 293,84 ₴
- В наявності
- Код: 35573
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера Chevrolet Lacetti/Daewoo Nubira 03-, NRF 35573. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35573
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35573 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — ESTATE универсал (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI (J200) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 95 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 91 л.с. | 2005–2009 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — LACETTI седан (J200) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2013 |
| 1.6 109 л.с. | 2005–2013 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 122 л.с. | 2003–2013 |
| 1.8 90 л.с. | 2003–2009 |
| CHEVROLET — LACETTI универсал (J200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 121 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — NUBIRA седан (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2005–2007 |
| 1.4 95 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI Наклонная задняя часть (KLAN) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2004–н.в. |
| DAEWOO — LACETTI седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 1999–2003 |
| DAEWOO — NUBIRA Break (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — NUBIRA седан (KLAN) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35573 |
| Кросс-номери | 011-016-0003, 0228380, 0831.3014, 103903, 10-45045-SX, 260730, 32168, 350203431000, 350203912000, 377100, 43153, 448C0078, 512021N, 756M09, 7800220, 7800501, 81005056, 8691200, 94725, 96484931, 96484931, 96804274, 96837834, 96837834, AC 384 000S |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 11,8 |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 396 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 293,84 ₴



