
Радіатор пічки VW Sharan 95-, NRF 53550
1 748,32 ₴
- В наявності
- Код: 53550
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки VW Sharan 95-, NRF 53550. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53550
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53550 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — GALAXY (WGR) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 i 116 л.с. | 1995–2006 |
| 2.3 16V 146 л.с. | 1997–2006 |
| 2.3 16V 140 л.с. | 2001–2006 |
| 2.8 i V6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 i V6 4x4 174 л.с. | 1996–2000 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2006 |
| FORD — GALAXY MK I VAN (WGR) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDi 90 л.с. | 1996–2006 |
| 1.9 TDi 116 л.с. | 2000–2006 |
| 2.0 116 л.с. | 1996–2006 |
| SEAT — ALHAMBRA (7V8, 7V9) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2007 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1996–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| SEAT — ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 131 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 116 л.с. | 1996–2010 |
| TDI 110 л.с. | 1997–2002 |
| TDI 116 л.с. | 2000–2010 |
| TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| VW — SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 20V 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1996–2000 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2010 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 1.9 TDI 4motion 115 л.с. | 2000–2010 |
| 2.0 115 л.с. | 1995–2010 |
| 2.0 LPG 115 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.8 V6 24V 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 V6 24V 4motion 204 л.с. | 2000–2010 |
| 2.8 VR6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 VR6 Syncro 174 л.с. | 1996–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53550 |
| Кросс-номери | 017-015-0002, 017-015-0002-A, 049002N, 0605.3027, 10-35288-SX, 1072814, 1528756, 1760-0007, 350218422000, 58006201, 669542, 7204829, 7291900, 73671, 73973, 7M1819030A, 7M1819030B, 7M1819030B, 7M3819030, 812324, 93844, 95NW18B539AA, 95NW18B539AB |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 247 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 247 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з дротом |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 748,32 ₴



