
Радіатор кондиціонера MB Vito (W447) 1.6-2.2CDI 14-, NRF 350401
5 085,94 ₴
- В наявності
- Код: 350401
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера MB Vito (W447) 1.6-2.2CDI 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350401 |
| Кросс-номери | 001-10-29678, 02.59.180, 0221007, 054-016-0040, 0806.2104, 122044N, 30015710, 350203105400, 357970, 43746, 4478350070, 448C0292, 7800104, 822747, 941054, A4478350070, AC 1012 000S, AC830231, C12607, CCS-ME-035, DCN17062, LRAC 1547, M-7171150, ME912C001 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 666 мм |
| Ширина ядра радіатора | 403 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 19,7 |
| Випускн.-Ø [мм] | 17 |
| Глибина мережі [мм] | 12 |
| Довжина мережі [мм] | 666 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 403 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 085,94 ₴






