
Радіатор кондиціонера BMW 5 (E39)/7 (E38) 2.0D-3.9D 98-04 (M47/M57/M67), NRF 35295
3 548,07 ₴
- В наявності
- Код: 35295
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера BMW 5 (E39)/7 (E38) 2.0D-3.9D 98-04 (M47/M57/M67), NRF 35295. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35295
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35295 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2003 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2003 |
| BMW — 5 Touring (E39) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 520 d 136 л.с. | 2000–2003 |
| 525 d 163 л.с. | 2000–2004 |
| 530 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 530 d 193 л.с. | 2000–2004 |
| BMW — 7 (E38) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 730 d 184 л.с. | 1998–2000 |
| 730 d 193 л.с. | 2000–2001 |
| 740 d 245 л.с. | 1999–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35295 |
| Кросс-номери | 003-60-00798, 004-016-0023, 0222570, 053250N, 06005254, 0802.2026, 102611, 260358, 350203268000, 448C0131, 53287, 64538375513, 705M19, 7800120, 8122302, 817561, 8375513, 8880400326, 94579, AC 266 000P, AC 266 000S, AC833903, BM044C001, BSG 15-525-022 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 324 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,3 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 590 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 324 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 548,07 ₴








