
Радіатор охолодження VW Tiguan 1.4TSI 07-18, NRF 50148
4 709,98 ₴
- В наявності
- Код: 50148
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Tiguan 1.4TSI 07-18, NRF 50148. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50148
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50148 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — TIGUAN (5N_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50148 |
| Кросс-номери | 040053N, 107437, 1K0 121 251 EC, 1K0121251EC, 50148, 735375, DCM3470, R13180, VG809R007, VN2326, VN2326, WG1721145, WG2207992 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 626 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Tiguan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 709,98 ₴




