
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Audi A4 2.0-3.0 TDI 16-, NRF 350584
5 986,33 ₴
- В наявності
- Код: 350584
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Audi A4 2.0-3.0 TDI 16-, NRF 350584. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350584
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350584 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350584 |
| Кросс-номери | 03015704, 822596, 8W0 816 411R, 8W0816411, 8W0816411L, 8W0816411Q, 8W0816411R, 8W0816421, 8W0816421H, 940752, AC101000P, AC101000S |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 673 мм |
| Ширина ядра радіатора | 318 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A7, A4, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 986,33 ₴





