
Радіатор пічки Opel Astra F/G 91-05 /Vectra A -95, NRF 58147
1 488,62 ₴
- В наявності
- Код: 58147
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Opel Astra F/G 91-05 /Vectra A -95, NRF 58147. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
58147
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
58147 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA F (56_, 57_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1991–1993 |
| 1.4 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1991–1998 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–1998 |
| 1.4 Si 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1995–1998 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1994–1998 |
| 1.6 Si 100 л.с. | 1992–1994 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1992–1992 |
| 1.7 D 60 л.с. | 1992–1998 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1994–1998 |
| 1.7 TDS 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1992–1998 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 1993–1994 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 i 16V 112 л.с. | 1995–1996 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1992–1998 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–1998 |
| OPEL — ASTRA F Наклонная задняя часть (53_, 54_, 58_, 59_) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1991–1993 |
| 1.4 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1992–1998 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–1998 |
| 1.4 Si 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1995–1998 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1994–1998 |
| 1.6 Si 100 л.с. | 1992–1994 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1991–1992 |
| 1.7 D 60 л.с. | 1992–1998 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1994–1998 |
| 1.7 TDS 82 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 116 л.с. | 1991–1993 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1991–1998 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 1993–1994 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 GSI 16V 150 л.с. | 1991–1998 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1991–1998 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–1998 |
| OPEL — ASTRA F кабрио (53_B) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.4 Si 82 л.с. | 1993–2001 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1996–2001 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1994–2001 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1993–1994 |
| OPEL — ASTRA F универсал (51_, 52_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1991–1993 |
| 1.4 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.4 i 60 л.с. | 1991–1998 |
| 1.4 i 16V 90 л.с. | 1996–1998 |
| 1.4 Si 82 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 75 л.с. | 1995–1998 |
| 1.6 i 75 л.с. | 1991–1998 |
| 1.6 i 71 л.с. | 1993–1996 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1994–1998 |
| 1.6 Si 100 л.с. | 1992–1994 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1991–1992 |
| 1.7 D 60 л.с. | 1992–1998 |
| 1.7 TD 68 л.с. | 1994–1998 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58147 |
| Кросс-номери | 002-60-00062, 037-015-0002, 0607.3006, 10-35010-SX, 159050N, 1760-0373, 1806002, 1806002, 1806115, 1806115, 1806116, 1806116, 202 698, 220M12, 32550, 347085, 350218408000, 37006132, 52454989, 52454989, 52488847, 52488847, 726531, 812146, 90399223, 93625 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 175 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 175 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 178 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488,62 ₴



