
Радіатор охолодження Opel Vivaro B 1.6CDTI 16-, NRF 59295
6 883,35 ₴
- В наявності
- Код: 59295
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Opel Vivaro B 1.6CDTI 16-, NRF 59295. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59295
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59295 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — VIVARO B c бортовой платформой/ходовая часть (X82) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| OPEL — VIVARO B Фургон (X82) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (05) 121 л.с. | 2016–2019 |
| 1.6 CDTI (05) 95 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — VIVARO Combi (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CDTI | 2015–н.в. |
| 1.6 CDTI 90 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 116 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 140 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59295 |
| Кросс-номери | 042-017-0078, 109.431, 109.431/A, 1740-0091, 180107N, 355630, 43002625, 4422503, 630793, 7700057, 93868887, 93868887, CR 84 000P, D7X112TT, DCM3991, FT55535, R14081, RT2625, WG2162344, WG2184050, 560016, 43002625, 60N208-2 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 748 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 748 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 468 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 883,35 ₴






