
Радіатор охолодження Subaru Imprezza 1.5-2.0 08-12/ Legacy 2.0-2.5 03-09, NRF 53700
5 344,96 ₴
- В наявності
- Код: 53700
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Subaru Imprezza 1.5-2.0 08-12/ Legacy 2.0-2.5 03-09, NRF 53700. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53700
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53700 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.5 AWD 171 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (GP7) 150 л.с. | 2012–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GR, GH, G3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 AWD 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.5 F 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GP) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD (GJ7) 150 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA седан (GR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i AWD 150 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV (BL, BP) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 138 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 R 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 173 л.с. | 2007–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV универсал (BL, BP, B13_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 138 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 AWD 165 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.5 AWD 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2008–н.в. |
| SUBARU — OUTBACK (BL, BP) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 165 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 173 л.с. | 2008–2009 |
| SUBARU — XV (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53700 |
| Кросс-номери | 10-26801-SX, 104867, 128.024, 128.024/A, 1740-0358, 3421-1029, 350034N, 350051N, 362365, 365000, 45111AG000, 45111AG001, 45111AG010, 45111AG011, 45111AG020, 45111AG021, 45111AJ10A, 45111SA131, 45119AG000, 45119AG020, 45119FG040, 45119SC000, 45119SC040 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 686 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy, Outback, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 686 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 340 |
| для оригінального номера | 45111AG000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 344,96 ₴



