
Радіатор пічки Hyundai Santa Fe 12-, NRF 54427
2 967,64 ₴
- В наявності
- Код: 54427
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Hyundai Santa Fe 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54427 |
| Кросс-номери | 707073, 82006437 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 238 мм |
| Ширина ядра радіатора | 149 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 967,64 ₴




