
Радіатор охолодження Opel Astra J/Chevrolet Cruze 1.6/1.8 09-, NRF 53122
5 140,98 ₴
- В наявності
- Код: 53122
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Astra J/Chevrolet Cruze 1.6/1.8 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53122 |
| Кросс-номери | 0131.3031, 037-017-0111, 10-26034-SX, 105669, 121.155, 121.155/A, 1300300, 13267652, 13267652, 13267652, 150124N, 350213206100, 355200, 37002545, 39074666, 630729, 701244, AC230045, BSG 65-520-042, CR 2122 000S, CR 945 000S, DCM2702, DRM20005, DRM20099 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 387 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 580 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 387 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 140,98 ₴








