
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara 2.0 05-, NRF 53915
4 999,55 ₴
- В наявності
- Код: 53915
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Suzuki Grand Vitara 2.0 05-, NRF 53915. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53915
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53915 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — ESCUDO II (JT) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53915 |
| Кросс-номери | 050-017-0012, 10-25457-SX, 129.054, 1770065J00, 1770065J20, 320043N, 3431-8501, 350755, 52002104, 64200, 701243, DCM3114, DRM47016, PR 7050N1, R12606, RB-1120, SZ2104, WG1722715, WG1919788, WG2206756 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 690 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999,55 ₴



