
Радіатор охолодження Honda Civic VIII 1.8 05-12, NRF 53534
3 915,61 ₴
- В наявності
- Код: 53534
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Honda Civic VIII 1.8 05-12, NRF 53534. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53534
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53534 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — BALLADE VIII седан (FD, FA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 140 л.с. | 2005–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53534 |
| Кросс-номери | 0119.3025, 100057N, 10-26681-SX, 105107, 111.074, 19010RNAA01, 25002187, 3211-8505, 357200, 68143, 735238, BSG 35-520-012, BSG 35-520-016, DCM2181, DRM40028, H156A79, HD2187, HD2191, R12566, RB-1044, RDA193025, RDA193025, RDA193025, WG1722400, WG1919599 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 678 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 678 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 915,61 ₴








