
Радіатор охолодження Chevrolet Epica/Daewoo Evanda 2.0 02-, NRF 53481
3 458,54 ₴
- В наявності
- Код: 53481
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Chevrolet Epica/Daewoo Evanda 2.0 02-, NRF 53481. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53481
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53481 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — EPICA (KL1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 128 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 133 л.с. | 2005–2006 |
| CHEVROLET — EVANDA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — EVANDA (KLAL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 2002–н.в. |
| DAEWOO — MAGNUS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 1999–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53481 |
| Кросс-номери | 103952, 107.030, 107.030/A, 345885, 510022N, 61638, 81002054, 96278701, 96278701, 96328701, 96378701, 96378701, 96475475, 96475475, DCM3596, DW2054, P96278701, P96278701, P96378701, P96378701, PR 1705A1, R12218 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 692 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 692 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 458,54 ₴







