
Радіатор охолодження Mitsubishi L200 2.5 DI-D 07-15, NRF 53908
6 417,26 ₴
- В наявності
- Код: 53908
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mitsubishi L200 2.5 DI-D 07-15, NRF 53908. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53908
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53908 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — L 200 (KB_T, KA_T) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 136 л.с. | 2009–2010 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 167 л.с. | 2007–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 178 л.с. | 2010–2015 |
| 2.5 DI-D (KA4T) 128 л.с. | 2010–2015 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53908 |
| Кросс-номери | 1350A922, 32002203, 628965, CR1880000S |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | L200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 417,26 ₴






