
Радіатор кондиціонера Opel Astra J/Zafira 1.4-1.08 09-, NRF 35918
4 530,42 ₴
- В наявності
- Код: 35918
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Opel Astra J/Zafira 1.4-1.08 09-, NRF 35918. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35918
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35918 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — CRUZE (J300) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 113 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2009–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Station Wagon (J308) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2012–н.в. |
| CHEVROLET — CRUZE Наклонная задняя часть (J305) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 124 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 LPG 141 л.с. | 2011–н.в. |
| CHEVROLET — MALIBU (V300) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 267 л.с. | 2013–н.в. |
| CHEVROLET — ORLANDO (J309) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 141 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA GTC J (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 87 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 115 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — CASCADA (W13) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2013–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2013–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35918 |
| Кросс-номери | 0221642, 037-016-0032, 0807.2039, 10-45686-SX, 105711, 13267648, 13267648, 13267648, 13377762, 13377762, 13377762, 152042N, 1850136, 1850136, 1850136, 1850219, 1850219, 1850219, 1850754, 23305638, 260771, 30311673, 30311673CP, 32413, 350203769000 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 392 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Malibu, Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 11,8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8,6 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 525 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Розмір різі | M10x1,25 |
| Ширина мережі [мм] | 392 |
| обмеження виробника | DELPHI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 530,42 ₴








