
Радіатор пічки Citroen Berlingo/Peugeot Partner 96- (157x234x42), NRF 54308
895,57 ₴
- В наявності
- Код: 54308
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Citroen Berlingo/Peugeot Partner 96- (157x234x42), NRF 54308. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54308
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54308 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MFKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MFNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MF9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MFA9A) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.8 i (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.8 i 4WD (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.9 D (MFDJY) 68 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MFRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| electrique 22 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MBNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MB9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MBA9A, MCA9A) 59 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.8 i 90 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 D (MBDJY) 70 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — XSARA (N1) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–2005 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1997–2005 |
| 1.4 LPG 75 л.с. | 1998–2000 |
| 1.5 D 57 л.с. | 1997–2000 |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 D 58 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1997–2000 |
| 1.8 i Aut. 101 л.с. | 1997–2000 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1997–2000 |
| CITROEN — ZX (N2) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1,1 54 л.с. | 1991–1993 |
| 1.1 60 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.4 i 75 л.с. | 1991–1997 |
| 1.6 i 88 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 D 60 л.с. | 1993–1997 |
| 1.8 i 101 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 i 16V 110 л.с. | 1996–1997 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 D 68 л.с. | 1993–1997 |
| 1.9 i 120 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 TD 90 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 i 121 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 i 16V 152 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 i 16V 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i 16V 163 л.с. | 1996–1997 |
| 1.6 90 л.с. | 1994–1997 |
| 1.8 103 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 DT 92 л.с. | 1992–1994 |
| 1.9 DT 88 л.с. | 1994–1997 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54308 |
| Кросс-номери | 009-015-0003, 0603.3002, 069160N, 09006082, 10-35005-SX, 160088010, 1760-0080, 19323, 319100, 467H0043, 50601, 62 91 9323, 644878, 644878, 644881, 644881, 6448C8, 6448C8, 669527, 669529, 71156, 721 417, 721 419, 7765007, 80045z, 812005, 812044, 93530 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, ZX, 306, Xsara, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 234 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
| обмеження виробника | Valeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895,57 ₴




