
Радіатор кондиціонера Volvo C30/C70/S40/V50 04-, NRF 35842
4 758,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35842
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Volvo C30/C70/S40/V50 04-, NRF 35842. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35842
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35842 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VOLVO — C30 (533) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D 109 л.с. | 2006–2012 |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–2012 |
| 1.8 125 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2007–2012 |
| 2.0 145 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 D 136 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–2012 |
| Electric 120 л.с. | 2010–2012 |
| Electric 112 л.с. | 2010–2012 |
| VOLVO — C70 II кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 136 л.с. | 2008–н.в. |
| VOLVO — S40 II (MS) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 115 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 F 146 л.с. | 2006–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D 109 л.с. | 2005–2012 |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 D2 114 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 FlexFuel 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 146 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 D 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 D4 131 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 FlexFuel 146 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35842 |
| Кросс-номери | 0226342, 052-016-0009, 0811.3025, 10-45791-SX, 105512, 1637845580, 1770-0550, 222008N, 260489, 261299, 30311684CP, 31292022, 31356000, 31418512, 345590, 43477, 448C0031, 4N5H19710BF, 59005149, 667027, 7800219, 814324, 8623401, 8880400428, 9124389 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | C70, S40, V50, C30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,4 |
| Випускн.-Ø [мм] | 13,8 |
| Глибина мережі [мм] | 16 |
| Довжина мережі [мм] | 580 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 758,81 ₴



