
Радіатор пічки Citroen C-Elysee 1.2-1.6/1.5-1.6 BlueHDi 12-, NRF 54448
2 356,43 ₴
- В наявності
- Код: 54448
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор пічки Citroen C-Elysee 1.2-1.6/1.5-1.6 BlueHDi 12-, NRF 54448. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54448
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54448 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54448 |
| Кросс-номери | 09016704, 1609171580 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Ширина ядра радіатора | 249 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Elysee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 356,43 ₴





