
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Fiat 500 0.9 13-, NRF 350589
4 148,68 ₴
- В наявності
- Код: 350589
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Fiat 500 0.9 13-, NRF 350589. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350589
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350589 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350589 |
| Кросс-номери | 17015700, 51953633, 940693 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 544 мм |
| Ширина ядра радіатора | 349 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500 C, 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 148,68 ₴




