
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Yaris 1.0/1.3 10-, NRF 350062
4 727,04 ₴
- В наявності
- Код: 350062
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Yaris 1.0/1.3 10-, NRF 350062. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350062
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350062 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — VITZ (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.3 99 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350062 |
| Кросс-номери | 0223781, 051-016-0044, 0815.3059, 107096, 1680000080, 212097N, 261172, 350203101900, 357805, 43625, 448C0276, 53005665, 667185, 7800065, 814449, 884600D200, 940270, AC856364, C12383, CCS-TY-032, DCC1849, DCN50028, RA7280290, SKCD-0110457, T556-46 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 500 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 322 |
| обмеження виробника | DENSO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 727,04 ₴









