
Радіатор інтеркулера BMW X5 (E53) 3.0D 03-06, NRF 30323
6 488,84 ₴
- В наявності
- Код: 30323
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера BMW X5 (E53) 3.0D 03-06, NRF 30323. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30323
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30323 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E53) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30323 |
| Кросс-номери | 057018N, 06004421, 0702.3018, 105914, 17517791231, 1780-0141, 344845, 704.017, 704.017/O, 7791231, 818618, 96387, BM820N001, BW4421, CI 361 000P, WG1723878, WG2208234 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 550 |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 157 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 488,84 ₴





