
Радіатор охолодження Renault Megane/Scenic 1.4-2.0 dCi 96-03, NRF 58025
2 108,17 ₴
- В наявності
- Код: 58025
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Renault Megane/Scenic 1.4-2.0 dCi 96-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 58025 |
| Кросс-номери | 0109.3019, 042-017-0015, 100904, 10-25238-SX, 109500, 123.027, 123.027/A, 1555494, 180290N, 350213171700, 350213263003, 43002198, 470R0529, 639391, 728-0027, 731379, 7700838135, 7701352604, 7705109, 8446205, 8660000460, AC267833, CR 494 000S, DCM2881 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 570 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 108,17 ₴





