
Радіатор охолодження Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0-2.7 04-, NRF 53342
5 142,22 ₴
- В наявності
- Код: 53342
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0-2.7 04-, NRF 53342. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53342
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53342 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53342 |
| Кросс-номери | 0128.3085, 019-017-0014, 019-017-0014-B, 10-25417-SX, 104012, 112.066, 1554679, 1740-0142, 253100Z850, 253100Z870, 253102E100, 253102E100, 253102E400, 253102E400, 253102E800, 253102E800, 253102E801, 253102E801, 253102E820, 253102E821, 3221-1011, 346140 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 641 мм |
| Ширина ядра радіатора | 456 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 641 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Підігрівання/охолодження | для транспортних засобів із комб.сист.охл. водяної/маслинної |
| Ширина мережі [мм] | 456 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 142,22 ₴



