
Радіатор охолодження Opel Meriva A 1.7DTI 03-10, NRF 53416
3 160,72 ₴
- В наявності
- Код: 53416
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Opel Meriva A 1.7DTI 03-10, NRF 53416. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53416
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53416 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — MERIVA (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53416 |
| Кросс-номери | 0107.3094, 037-017-0074, 103519, 121.120, 121.120/A, 1300254, 1300254, 1300255, 13130038, 13130038, 13130042, 13130042, 150057N, 342065, 37002348, 63087A, 734385, AC230065, CR 1499 000P, CR 1499 000S, DCM2657, DRM20091, M-0200920, OL2348, OL2348 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 612 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 612 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з навісними частинами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 350 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 160,72 ₴









