Радіатор пічки Fiat 500/Panda 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53641 |
| Кросс-номери | 016-015-0013, 016-015-0013-A, 0604.3030, 086003N, 1579392, 1582253, 17006304, 17006350, 346355, 350218491000, 669506, 71453, 77362540, 812336, 93906, 9913100, 9S5119850BA, 9S5119850CA, AC581303, AH 213 000S, CNG-FT-010, DCM1083, DCM1086, DRR09042 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500 C, 500C / 595C / 695C, 500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 42 |
| Довжина мережі [мм] | 180 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188,12 ₴











