
Радіатор масляний Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Expert/Fiat Scudo 1.6hdi 07- (теплообмінник), NRF 31333
1 181,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31333
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Citroen Berlingo/Peugeot Partner/Expert/Fiat Scudo 1.6hdi 07- (теплообмінник), NRF 31333. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31333
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31333 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 101 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — C-MAX II (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — C-MAX II Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–2019 |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2015–2019 |
| FORD — ECOSPORT (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 90 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — ESCAPE II (DM2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2016–н.в. |
| FORD — FIESTA VI (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS III (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2012–н.в. |
| FORD — FOCUS III седан (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 TDCi ECOnetic 105 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 95 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — GRAND C-MAX Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2015–2019 |
| FORD — KUGA II VAN (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2019–н.в. |
| FORD — MONDEO IV (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — MONDEO IV Turnier (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2011–н.в. |
| FORD — MONDEO IV седан (BA7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 115 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — MONDEO V Turnier (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 TDCi | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 31333 |
| Кросс-номери | 066004N, 0703.4004, 09013700, 100545, 107850, 1103L1, 1103L1, 1103P0, 1103P0, 114275805976, 11427805977, 1254386, 1313808, 135055, 1362743, 14-0037, 14-0094, 1473368, 1486112, 1516998, 1685820, 1745-0027, 31218, 31SKV230, 344515, 350300002400, 354128 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Ширина ядра радіатора | 62 мм |
| Довжина ядра радіатора | 94 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Mini, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 307, 308, 5, Jumpy, C-Max, Transit Connect, C2, C3, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, 407, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Clubman, Combo, 508, C-Elysee, S-Max, 1007, Mondeo, ASX, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 50 |
| Довжина мережі [мм] | 94 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з ущільненнями |
| Кількість ребер | 15 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181,75 ₴




