Радіатор пічки Chevrolet Aveo 1.2-1.4 05-, NRF 54269. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
54269
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
54269 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — AVEO / KALOS Наклонная задняя часть (T200) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2005–2008 |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–2008 |
| 1.5 84 л.с. | 2005–2008 |
| CHEVROLET — AVEO / KALOS седан (T200) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 94 л.с. | 2003–2007 |
| 1.5 86 л.с. | 2004–2006 |
| CHEVROLET — AVEO Наклонная задняя часть (T250, T255) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 LPG 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2006–2007 |
| 1.2 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.2 84 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.4 83 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 94 л.с. | 2006–2007 |
| 1.4 101 л.с. | 2008–н.в. |
| DAEWOO — KALOS (KLAS) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 83 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 16V 94 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.5 84 л.с. | 2002–2004 |
| DAEWOO — KALOS седан (KLAS) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 83 л.с. | 2002–2004 |
| 1.4 94 л.с. | 2003–2004 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 54269 |
| Кросс-номери | 007-015-0001-B, 0631.3008, 08006042, 1760-0102, 32204, 346325, 350218437000, 529002N, 76504, 7760060, 812442, 82-05014-SX, 93087, 96539642, 96539642, 96650492, 96887038, 9918330, AH 206 000P, CTA6042, DCM1044, MK-5012, RH-0051, RSD313008, RSD313008 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 148 мм |
| Ширина ядра радіатора | 188 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 26 |
| Довжина мережі [мм] | 148 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762,27 ₴





