Радіатор кондиціонера Kia Sorento 15-20, NRF 350530. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
350530
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
350530 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CRDi 200 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 CRDI 4WD 197 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 350530 |
| Кросс-номери | 350530 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 563 мм |
| Ширина ядра радіатора | 363 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 110,85 ₴







