Радіатор охолодження BMW 5 (F10) 10-16 (N55), NRF 53817. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53817
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53817 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 5 (F10, F18) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 530i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| 535 i 326 л.с. | 2010–н.в. |
| ActiveHybrid 340 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 5 Gran Turismo (F07) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i 306 л.с. | 2009–н.в. |
| BMW — 5 Touring (F11) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 535 i | 2015–н.в. |
| 535 i 306 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 6 Gran Coupe (F06) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2011–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 640 i 320 л.с. | 2010–н.в. |
| BMW — 7 (F01, F02, F03, F04) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 740 i 326 л.с. | 2008–н.в. |
| 740 i 320 л.с. | 2012–н.в. |
| ActiveHybrid 354 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53817 |
| Кросс-номери | 001-10-25010, 050055N, 06002355, 08.40.105, 104.121, 105311, 1552707, 17107562587, 17117562586, 17117570096, 17117570097, 17117605644, 17118615426, 17118615454, 350213142300, 354250, 60775, 701123, 701271, 7562586, 7570096, 7570097, BM048R005, BW2354 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 326 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 32 |
| Довжина мережі [мм] | 600 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина мережі [мм] | 326 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 114,66 ₴









