
Радіатор охолодження Daewoo Lanos 1.4-1.6 97- (380x633x16), NRF 53253
2 355,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53253
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження Daewoo Lanos 1.4-1.6 97- (380x633x16), NRF 53253. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53253
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53253 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAEWOO — LANOS (KLAT) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 99 л.с. | 1997–1999 |
| DAEWOO — LANOS седан (KLAT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53253 |
| Кросс-номери | 011-017-0001, 0131.3001, 102049, 10-25161-SX, 107.011, 107.011/A, 345895, 350213268003, 510080N, 52484449, 61654, 706-0003, 734248, 76702, 7705017, 81002014, 8692005, 96182261, 96559564, ACRB001, DCM3586, DRM08001, DWA2014, LRc 0561, LRc 0561b |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 635 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 378 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355,84 ₴



