Радіатор інтеркулера Kia Sorento 2.5D 02-, NRF 30372. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30372
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30372 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| KIA — SORENTO I (JC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 CRDi 140 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 30372 |
| Кросс-номери | 024-018-0001, 104942, 1780-0147, 281904A160, 350935, 517007N, 715.002, 818382, 83004141, 96215, DA03004TT, KA4141, KI810N002, M-865018A, WG1723924 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 451 мм |
| Ширина ядра радіатора | 126 мм |
| Глибина ядра радіатора | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 90 |
| Довжина мережі [мм] | 451 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без гумового підшипника |
| Тип системи охолодження | з повітряним охолодженням |
| Ширина мережі [мм] | 126 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 273,29 ₴










