
Радіатор охолодження VW Caddy 1.9TDI 03- (650x415x23), NRF 53404
2 336,36 ₴
- В наявності
- Код: 53404
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження VW Caddy 1.9TDI 03- (650x415x23), NRF 53404. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53404
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53404 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| VW — BORA / JETTA V универсал (1K5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2007–2009 |
| 1.6 102 л.с. | 2007–2009 |
| VW — CADDY III универсал (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| VW — CADDY III фургон (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 SDI 70 л.с. | 2004–2010 |
| VW — CADDY IV универсал (SAB, SAJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — CADDY IV фургон (SAA, SAH) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| VW — EOS (1F7, 1F8) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2006–2008 |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 FSI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2008 |
| VW — GOLF V (1K1) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2003–2006 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2006–2008 |
| 1.4 FSI 90 л.с. | 2003–2006 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 FSI 4motion 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 SDI 75 л.с. | 2004–2008 |
| VW — GOLF VI (5K1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| VW — GOLF VI Variant (AJ5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 80 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2010–2013 |
| VW — JETTA I седан (1K2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.6 MPi 90 л.с. | 2015–2018 |
| VW — PASSAT (3C2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 FSI 4motion 150 л.с. | 2005–2010 |
| VW — PASSAT Variant (3C5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 FSI 4motion 150 л.с. | 2005–2010 |
| VW — TOURAN (1T1, 1T2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 EcoFuel 109 л.с. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53404 |
| Кросс-номери | 003-017-0066, 0110.3129, 040022N, 053-017-0018, 102.113/A, 10-25204-SX, 103613, 112 327, 1550001, 1K0121251BQ, 1K0121251BQ, 1K0121251BQ, 1K0121251BQ, 1K0121251BR, 1K0121251BR, 1K0121251BR, 1K0121251BR, 1K0121251CD, 1K0121251CD, 1K0121251CD, 1K0121251CD |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 23 |
| Довжина мережі [мм] | 650 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 336,36 ₴



