
Радіатор охолодження Citroen C4/DS4 1.2 THP/1.6 BlueHDi 14-, NRF 59357A
5 631,82 ₴
- В наявності
- Код: 59357A
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Citroen C4/DS4 1.2 THP/1.6 BlueHDi 14-, NRF 59357A. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
59357A
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
59357A (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 II (B7) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 THP 110 | 2015–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| DS — DS 4 / DS 4 CROSSBACK (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 100 99 л.с. | 2016–2018 |
| DS — DS5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 | 2015–н.в. |
| PEUGEOT — 3008 (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 THP 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 THP 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2011–н.в. |
| PEUGEOT — 5008 (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 | 2015–н.в. |
| 1.6 163 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 16V 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 16V 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 114 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 HDi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 165 | 2012–н.в. |
| 2.0 HDi 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 59357A |
| Кросс-номери | 060085N, 09012713, 59357, 636043, 98 004 772 80, 98 004 772 80, 98 004 772 80, CN2334, CN2334, R14116, WG2162394, WG2195565 |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 562 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 631,82 ₴






