
Радіатор охолодження Renault Trafic -98, NRF 50403
3 320,80 ₴
- В наявності
- Код: 50403
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Renault Trafic -98, NRF 50403. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
50403
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
50403 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ARENA Combi (THB) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 75 л.с. | 1998–2001 |
| OPEL — ARENA автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 75 л.с. | 1997–2001 |
| OPEL — ARENA фургон (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 75 л.с. | 1997–2001 |
| OPEL — ARENA фургон (TB, TF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 75 л.с. | 1998–2001 |
| RENAULT — TRAFIC Van (TXX) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 D 64 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1989–2001 |
| RENAULT — TRAFIC c бортовой платформой/ходовая часть (P6) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 69 л.с. | 1980–1989 |
| RENAULT — TRAFIC c бортовой платформой/ходовая часть (PXX) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 D [RWD] 64 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 D 69 л.с. | 1989–2001 |
| RENAULT — TRAFIC автобус (TXW) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.1 D 64 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 D 75 л.с. | 1989–2001 |
| 2.5 D 4x4 75 л.с. | 1989–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 50403 |
| Кросс-номери | 0209.2011, 042-017-0063, 100915, 123.081, 123.081/A, 180430N, 208800, 43002155, 4401893, 4401893, 63912A, 730944, 7700741216, 80029z, 9109893, 9109893, CR 474 000P, CR 474 000S, DCM2871, M-023037A, R20088, RTA2155, WG1721260, WG2183651, WG2183652 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 660 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина мережі [мм] | 34 |
| Довжина мережі [мм] | 660 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина мережі [мм] | 398 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 320,80 ₴






