
Радіатор охолодження Mazda 6 1.8-2.3 02-08, NRF 53412
4 702,37 ₴
- В наявності
- Код: 53412
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження Mazda 6 1.8-2.3 02-08, NRF 53412. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
53412
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
53412 (NRF)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 53412 |
| Кросс-номери | 27002162, 62464A, 734484, CR1475000S, L32715200, L32715200A, L32715200B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 729 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 702,37 ₴




