
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Prius 1.5Hybrid 03-09, NRF 35601
4 464,69 ₴
- В наявності
- Код: 35601
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Toyota Prius 1.5Hybrid 03-09, NRF 35601. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
35601
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
35601 (NRF)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — PRIUS Наклонная задняя часть (NHW20_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 78 л.с. | 2003–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 35601 |
| Кросс-номери | 051-016-0036, 0815.3031, 104922, 212042N, 260727, 350203682000, 352625, 43264, 53005429, 728M54, 7800441, 812880, 814158, 8705047100, 8845047020, 940047, AC 813 000S, AC830208, C12400, CCS-TY-025, DCC1825, DCN50018, T557-97, TO5429D, TSP0225660 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 340 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. Ø [мм] | 15,5 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10,1 |
| Глибина мережі [мм] | 17 |
| Довжина мережі [мм] | 560 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Ширина мережі [мм] | 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 464,69 ₴






