
Підшипник маточини (задньої) Peugeot 407 04-11/508 10-18/607 00-11 (+ABS)(к-кт), GSP 9232029K
1 349,95 ₴
- В наявності
- Код: 9232029K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Peugeot 407 04-11/508 10-18/607 00-11 (+ABS)(к-кт), GSP 9232029K. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9232029K
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9232029K (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C5 III (RD_) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V BioFlex (RDRFJF) 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 200 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 HDi 240 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 THP 155 156 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 VTI 120 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 16V 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 16V BioFlex 140 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 165 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 HDi 180 181 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 165 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.2 HDi 200 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.0 HDi 240 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C6 (TD_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 HDi 163 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.2 HDi 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.7 HDi 204 л.с. | 2005–н.в. |
| 3.0 HDi 211 л.с. | 2009–2010 |
| 3.0 HDi 241 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 V6 211 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 508 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BlueHDi 120 | 2014–н.в. |
| PEUGEOT — 508 SW (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 165 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 120 | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi | 2014–н.в. |
| 1.6 HDi 112 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 HDi 115 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 THP 156 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 VTi 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 150 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 BlueHDi 180 180 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 HDi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 HDi 180 RXH 181 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 HDi RXH Hybrid4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 HDi 204 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9232029K |
| Кросс-номери | 10-1331, 110131410, 110601, 19-2762, 29394, 29SKV070, 3693-SET-MS, 3693-SET-MSP, 374882, 374886, 374887, 378484, 41-PE-9759, 43-28389-SX, 460591, 460591, 510470, 602681, 6120236, 619-2762, 62 92 9394, 634 160, 654W0034, 70-160122, 81-PE-0241, 8530 28233 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 128 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508, C6, C5, 407, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 32 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 128 |
| Розмір різі | M12X1,25 |
| Число зубців кільця ABS | 48 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| для оригінального номера | 1607704380 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349,95 ₴








