
Сайлентблок важеля (переднього/всередині/знизу) Mazda 6 1.8-2.3 02-07, GSP 535918
250,91 ₴
- В наявності
- Код: 535918
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/всередині/знизу) Mazda 6 1.8-2.3 02-07, GSP 535918. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
535918
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
535918 (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 6 (GG) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| 2.3 MPS Turbo 260 л.с. | 2005–2007 |
| MAZDA — 6 Hatchback (GG) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 141 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 136 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
| MAZDA — 6 Station Wagon (GY) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 120 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 147 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 DI 121 л.с. | 2002–2007 |
| 2.0 DI 143 л.с. | 2005–2007 |
| 2.3 166 л.с. | 2002–2007 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 535918 |
| Кросс-номери | 74,9 |
| Стан | Новий |
| Висота | 57.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 74.9 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57,3 |
| Внутрішній діаметр | 12,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250,91 ₴




