
Підшипник маточини (задньої) Citroen Nemo 07-/Peugeot Bipper 08- (+ABS), GSP 9230046K
1 199,60 ₴
- В наявності
- Код: 9230046K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Citroen Nemo 07-/Peugeot Bipper 08- (+ABS), GSP 9230046K. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9230046K
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9230046K (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FIAT — 500 (312) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.9 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 0.9 65 л.с. | 2012–н.в. |
| 0.9 105 л.с. | 2013–н.в. |
| 0.9 60 л.с. | 2013–н.в. |
| 0.9 80 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.2 69 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 LPG 69 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 D Multijet (312AYA1A) 78 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 (301J410) 102 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — FIORINO фургон/универсал (225) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 Natural Power (225AXC1A, 225BXC1A) 69 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 | 2009–н.в. |
| 1.4 73 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — IDEA (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 D Multijet 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 JTD 70 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 77 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 95 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 78 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 D Multijet 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 JTD 101 л.с. | 2004–н.в. |
| FIAT — PANDA (169) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 54 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.2 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.2 Bi-Power / Natural Power 60 л.с. | 2007–2009 |
| 1.2 LPG 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.3 D Multijet 70 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) 69 л.с. | 2010–2013 |
| FIAT — PANDA Van (169) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 54 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.2 Bi-Power / Natural Power 60 л.с. | 2007–2009 |
| 1.2 LPG 60 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 Natural Power 78 л.с. | 2009–н.в. |
| FIAT — PUNTO (188) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) 80 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.2 Bipower (188BXA1A) 60 л.с. | 2001–2003 |
| 1.2 Natural Power 60 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.2 Natural Power (188BXA1A) 52 л.с. | 2004–2006 |
| 1.3 JTD 16V 70 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 95 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 130 HGT (188.738, .718) 130 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 60 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 JTD 86 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.9 JTD 101 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 80 л.с. | 1999–н.в. |
| FIAT — PUNTO Van (188AX) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 60 60 л.с. | 2000–2009 |
| 1.9 D 60 60 л.с. | 2000–2009 |
| 1.9 JTD 86 л.с. | 2000–2009 |
| FIAT — QUBO (225) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 D Multijet | 2015–н.в. |
| 1.3 D Multijet 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.3 D Multijet 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 | 2009–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9230046K |
| Кросс-номери | 01.97115, 05154241AB, 10-1140, 110100, 1570756, 1587590, 1606635380, 1606635580, 1606635580, 1613716780, 1619109880, 1623943280, 1681941180, 171142, 1730689, 19-2536, 19-2974, 19345, 200042, 220742, 22086z, 2466430, 29SKV014, 304 878, 33 10 2661 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 116.5 мм |
| Кількість отворів в ободі | 4 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Brava, Bravo, C3, Palio, Stilo, Ypsilon, Bipper, Punto, Linea, 500 C, 208, 145, 146, 500, C-Elysee, MiTo, 500C / 595C / 695C, E-Mehari, Fiorino, Nemo, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 30 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інтегрованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 116,5 |
| Розмір різі | M12X1,25 |
| Число зубців кільця ABS | 48 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199,60 ₴









