
Підшипник маточини (задньої) Skoda Roomster 06-/Octavia 96-10/VW Golf 97-05 (+ABS)(к-кт), GSP 9230051K
1 340,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9230051K
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник маточини (задньої) Skoda Roomster 06-/Octavia 96-10/VW Golf 97-05 (+ABS)(к-кт), GSP 9230051K. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
9230051K
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
9230051K (GSP)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — LAURA (1Z3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| SKODA — OCTAVIA (1U2) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 60 л.с. | 1999–2001 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1997–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1997–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1997–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2010 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2001–2006 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1U5) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 2000–2010 |
| 1.6 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 101 л.с. | 1998–2007 |
| 1.6 102 л.с. | 2000–2010 |
| 1.8 20V 125 л.с. | 1998–2000 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1998–2010 |
| 1.8 T 4x4 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.9 SDI 68 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1998–2006 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1998–2010 |
| 1.9 TDI 100 л.с. | 2000–2010 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2002–2004 |
| 2.0 116 л.с. | 1999–2007 |
| 2.0 4x4 116 л.с. | 2000–2004 |
| RS 1.8 T 180 л.с. | 2002–2006 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 64 л.с. | 2006–2007 |
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2006–2006 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2006–2010 |
| SKODA — RAPID (NH3) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 70 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 9230051K |
| Кросс-номери | 01.862, 10-1107, 102115, 110098510, 110212, 1681941080, 19-2499, 1J0501477, 1J0501611A, 1J0501611A, 1J0501611A, 1J0501611A, 1J0501611B, 1J0501611B, 1J0501611B, 1J0501611B, 1J0501611C, 1J0501611C, 1J0501611C, 1J0501611C, 22030z, 220622, 29SKV001, 33-0407 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, Rapid, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Roomster, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | One |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 29,98 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 120 |
| Розмір різі | M14X1,5 |
| Число зубців кільця ABS | 43 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340,43 ₴










