
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Nissan X-Trail 01-13, GSP 511225
199,34 ₴
- В наявності
- Код: 511225
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Nissan X-Trail 01-13
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GSP |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 511225 |
| Кросс-номери | 101178, 251T0281, 270613, 37-07238-6, 545008H310, 545008H31A, 545018H310, 545018H31A, 545608H300, 57-08307, 7091, 82 10 1178, ADN180158, CAS-0213, CRB3257, DSS2071, GOJ163, GOM-163, LVSK1237, RU-163, SCR-6520, SKTA-1060282, WG2239895, ZWD-NS-084 |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Висота [мм] | 54,8 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39 |
| Сторона встановлення | знизу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,34 ₴







